Укрпошта

ПАТ «Укрпошта» оголосила про початок пілотного проекту з оплати доставки посилки одержувачем, який спрямований на інтернет-магазини.

Як зазначається, компанія близько місяця тестувала послугу за участю двох великих українських інтернет-магазинів, зараз в тесті бере участь більше число компаній. Послугою можуть користуватися ті інтернет-магазини, які уклали договір про співпрацю.

Оформлення посилки у такому способі доставки виглядає так: коли представник магазину заповнює документи про відправку товару, він у спеціальній формі вказує, що за доставку посилки платить одержувач. Якщо одержувач відмовляється оплачувати посилку, вона повертається відправникові і витрати на доставку теж лягають на нього.

«Із цими змінами «Укрпошта» стає повноцінним гравцем на ринку доставки для електронної комерції. Ці нововведення стануть в нагоді як великим інтернет-магазинам, так і дрібним представникам е-commerce, які відтепер можуть повноцінно додавати Укрпошту як основну опцію доставки. Так, продавець має змогу показати «чисту» ціну, найбільш привабливу для клієнта, і зробити пересилання більш безпечним», – зазначив перший заступник генерального директора «Укрпошти» Олександр Перцовський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *